Sign: Non-Reflective, 10 in Wd, 14 in Ht, Polystyrene, 0.06 in Thick
In Stock
$24.99
/each
Earn 24 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
BRADY Sign: Non-Reflective, 10 in Wd, 14 in Ht, Pol...
Item 23V904
$24.99
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | BRADY |
| Thickness | 0.06 in |
| Height | 14 in |
| Material | Polystyrene |
| Product Type | Sign |
| Width | 10 in |
| Mfr. Model # | 99100 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121704 |
Description
Sign, No Header, Polystyrene, Height 14 in, Width 10 in, Header No Header, Language English, Spanish, Mounting Style Mounting Holes, Thickness 0.06 in, Sign Shape Rectangle