Sign: Non-Reflective, 7 in Wd, 10 in Ht, Polyester, 0.006 in Thick
In Stock
$17.19
/each
Earn 17 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
BRADY Sign: Non-Reflective, 7 in Wd, 10 in Ht, Poly...
Item 23V902
$17.19
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | BRADY |
| Height | 10 in |
| Material | Polyester |
| Width | 7 in |
| Product Type | Sign |
| Thickness | 0.006 in |
| Mfr. Model # | 60053 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121704 |
Description
Sign, No Header, Polyester, Height 10 in, Width 7 in, Header No Header, Language English, Mounting Style Adhesive-Backed, Thickness 0.006 in, Sign Shape Rectangle