No Smoking Sign: Polyester, Adhesive Sign Mounting, 4 in x 4 in Nominal Sign Size, 2 PK
In Stock
$10.56
/each
Earn 10 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
LYLE No Smoking Sign: Polyester, Adhesive Sign Mou...
Item 484J64
$10.56
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | LYLE |
| Sign Mounting Style | Adhesive |
| Indoor/Outdoor Usage | Indoor Only |
| Number of Printed Sides | 1 |
| Sign Shape | Square |
| Glow In The Dark | No |
| Sign Header | No Header |
| Sign Legend | No Smoking Symbol |
| Width | 4 in |
| Printed Language | English |
| Sign Format | Other Format |
| Nominal Sign Size | 4 in x 4 in |
| Sign Material Group | Flexible Plastic |
| Height | 4 in |
| Retroreflective Grade | Not Retroreflective |
| Mfr. Model # | 400024 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121704 |
Description
No Smoking Sign, Square, Number of Printed Sides 1, English, Sign Format Other Format, Sign Legend No Smoking Symbol, Sign Legend Style Symbol, Package Quantity 2