Spotting Drill Bit: 3/4 in, 90°, High Speed Steel, 8 in Overall Lg
In Stock
$109.75
/each
Earn 109 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
CLEVELAND Spotting Drill Bit: 3/4 in, 90°, High Speed S...
Item 395VL8
$109.75
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | CLEVELAND |
| Flute Length | 1-3/4 in |
| Drill Bit Size | 3/4 in |
| Finish | Bright (Uncoated) |
| Material | High Speed Steel |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Drill Bit Point Angle | 90 Degrees |
| Overall Length | 8 in |
| Mfr. Model # | C24185 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
Spotting Drill Bit, 90 Degrees , 3/4 in