Spotting Drill Bit: 1/2 in, 90°, High Speed Steel, 6 in Overall Lg
In Stock
$58.55
/each
Earn 58 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
CLEVELAND Spotting Drill Bit: 1/2 in, 90°, High Speed S...
Item 395VL9
$58.55
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | CLEVELAND |
| Cutting Direction | Right Hand |
| Finish | Bright (Uncoated) |
| Overall Length | 6 in |
| Material | High Speed Steel |
| Drill Bit Point Angle | 90 Degrees |
| Flute Length | 1-1/2 in |
| Drill Bit Size | 1/2 in |
| Mfr. Model # | C24183 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
Spotting Drill Bit, 90 Degrees , 1/2 in. Only shipped in quantities of 5.