Label and Laminating Kit: Label and Laminating Kit, Vinyl, White, Permanent Adhesive, 10 in Ht
In Stock
$732.50
/each
Earn 732 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
BRADY Label and Laminating Kit: Label and Laminatin...
Item 822J52
$732.50
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | BRADY |
| Thickness | 0.0053 in |
| Height | 10 in |
| Product Type | Label and Laminating Kit |
| Adhesive Type | Permanent Adhesive |
| Width | 7 in |
| Mfr. Model # | J50-265-2595-KT |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
Label and Laminating Kit, Adhesive Type Permanent Adhesive, Color White, Height 10 in, Material Vinyl, Product Type Label and Laminating Kit, Roll Length Not Applicable, Roll Width Not Applicable, Thickness 0.0053 in, Width 7 in, Compatible Grainger Part Number 52YC08, 792VP6, Compatible Mfr Part Number J4000, J5000, Shape Rectangle