Label and Laminating Kit: Label and Laminating Kit, Polyester, White, Permanent Adhesive
In Stock
$1,070.00
/each
Earn 1070 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
BRADY Label and Laminating Kit: Label and Laminatin...
Item 822J43
$1,070.00
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | BRADY |
| Adhesive Type | Permanent Adhesive |
| Product Type | Label and Laminating Kit |
| Width | 4-1/8 in |
| Thickness | 0.0047 in |
| Height | 6-1/8 in |
| Mfr. Model # | J20-262-2569-KT |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
Label and Laminating Kit, Adhesive Type Permanent Adhesive, Color White, Height 6 1/8 in, Material Polyester, Product Type Label and Laminating Kit, Roll Length Not Applicable, Roll Width Not Applicable, Thickness 0.0047 in, Width 4 1/8 in, Compatible Grainger Part Number 493P65, Compatible Mfr Part Number J2000, Shape Rectangle