Removable Table and Equipment Labels: 5 1/8 in x 5 1/8 in Nominal Sign Size, 0.002 in Thick, Vinyl
In Stock
$39.80
/each
Earn 39 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
CONDOR Removable Table and Equipment Labels: 5 1/8 i...
Item 60EV99
$39.80
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | CONDOR |
| Sign Mounting Style | Adhesive Surface |
| Sign Background Color | White |
| Product Type | Removable Table and Equipment Labels |
| Sign Material | Vinyl |
| Printed Language | English |
| Width | 5-1/8 in |
| Nominal Sign Size | 5-1/8 in x 5-1/8 in |
| Height | 5-1/8 in |
| Mfr. Model # | HWB414K0606 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121704 |
Description
Removable Table and Equipment Labels, Sign Subject Matter Social Distancing, Height 5 1/8 in, Width 5 1/8 in, Sign Material Vinyl, Sign Mounting Style Adhesive Surface, Header No Header, Legend Help Stop The Spread Please Do Not Use, Printed Language English, Sign Shape Circle