Please Sanitize After Use Sign: 14 in x 10 in Nominal Sign Size, 0.032 in Thick, Aluminum, White
In Stock
$30.75
/each
Earn 30 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
CONDOR Please Sanitize After Use Sign: 14 in x 10 in...
Item 60DA78
$30.75
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | CONDOR |
| Retroreflective Grade | Non-Reflective |
| Sign Material | Aluminum |
| Product Type | Please Sanitize After Use Sign |
| Printed Language | English |
| Sign Mounting Style | With Mounting Holes |
| Sign Background Color | White |
| Nominal Sign Size | 14 in x 10 in |
| Width | 10 in |
| Height | 14 in |
| Mfr. Model # | HWN836A1410 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121718 |
Description
Please Sanitize After Use Sign, Sign Subject Matter Coronavirus Prevention, Height 14 in, Width 10 in, Sign Material Aluminum, Sign Mounting Style With Mounting Holes, Header Notice, Legend Please Sanitize After Use, Printed Language English, Sign Shape Rectangle