Please Sanitize After Use Sign: 14 in x 10 in Nominal Sign Size, 0.055 in Thick, Polystyrene, White
In Stock
$14.17
/each
Earn 14 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
CONDOR Please Sanitize After Use Sign: 14 in x 10 in...
Item 60DA77
$14.17
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | CONDOR |
| Sign Mounting Style | With Mounting Holes |
| Printed Language | English |
| Width | 10 in |
| Product Type | Please Sanitize After Use Sign |
| Nominal Sign Size | 14 in x 10 in |
| Sign Background Color | White |
| Height | 14 in |
| Retroreflective Grade | Non-Reflective |
| Sign Material | Polystyrene |
| Mfr. Model # | HWN836P1410 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121718 |
Description
Please Sanitize After Use Sign, Sign Subject Matter Coronavirus Prevention, Height 14 in, Width 10 in, Sign Material Polystyrene, Sign Mounting Style With Mounting Holes, Header Notice, Legend Please Sanitize After Use, Printed Language English, Sign Shape Rectangle