Please Sanitize After Use Sign: 14 in x 10 in Nominal Sign Size, 0.004 in Thick, Polyester, White
In Stock
$17.33
/each
Earn 17 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
CONDOR Please Sanitize After Use Sign: 14 in x 10 in...
Item 60DA76
$17.33
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | CONDOR |
| Retroreflective Grade | Non-Reflective |
| Nominal Sign Size | 14 in x 10 in |
| Printed Language | English |
| Sign Material | Polyester |
| Sign Background Color | White |
| Height | 14 in |
| Product Type | Please Sanitize After Use Sign |
| Sign Mounting Style | Adhesive Surface |
| Width | 10 in |
| Mfr. Model # | HWN836T1410 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121718 |
Description
Please Sanitize After Use Sign, Sign Subject Matter Coronavirus Prevention, Height 14 in, Width 10 in, Sign Material Polyester, Sign Mounting Style Adhesive Surface, Header Notice, Legend Please Sanitize After Use, Printed Language English, Sign Shape Rectangle