Please Sanitize After Use Sign: 10 in x 7 in Nominal Sign Size, 0.032 in Thick, Aluminum, White
In Stock
$17.84
/each
Earn 17 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
CONDOR Please Sanitize After Use Sign: 10 in x 7 in...
Item 60DA75
$17.84
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | CONDOR |
| Product Type | Please Sanitize After Use Sign |
| Height | 10 in |
| Width | 7 in |
| Sign Mounting Style | With Mounting Holes |
| Printed Language | English |
| Sign Background Color | White |
| Sign Material | Aluminum |
| Nominal Sign Size | 10 in x 7 in |
| Retroreflective Grade | Non-Reflective |
| Mfr. Model # | HWN836A1007 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121718 |
Description
Please Sanitize After Use Sign, Sign Subject Matter Coronavirus Prevention, Height 10 in, Width 7 in, Sign Material Aluminum, Sign Mounting Style With Mounting Holes, Header Notice, Legend Please Sanitize After Use, Printed Language English, Sign Shape Rectangle