For The Safety Of Our Customers Sign: 7 in x 10 in Nominal Sign Size, Aluminum, White, 7 in Ht
In Stock
$19.11
/each
Earn 19 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
BRADY For The Safety Of Our Customers Sign: 7 in x...
Item 56JT68
$19.11
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | BRADY |
| Height | 7 in |
| Product Type | For The Safety Of Our Customers Sign |
| Width | 10 in |
| Sign Background Color | White |
| Sign Material | Aluminum |
| Nominal Sign Size | 7 in x 10 in |
| Printed Language | English |
| Mfr. Model # | 170178 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121718 |
Description
For The Safety Of Our Customers Sign, Sign Subject Matter Coronavirus Prevention, Height 7 in, Width 10 in, Sign Material Aluminum, Header No Header, Legend For The Safety Of Our Customers And Employees If You Have Or Recently Had Fever, Cough, Or Shortness Of Breath Please Do Not Enter., Printed Language English