For The Safety Of Our Customers Sign: 7 in x 10 in Nominal Sign Size, Polyester, White, 7 in Ht
In Stock
$13.52
/each
Earn 13 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
BRADY For The Safety Of Our Customers Sign: 7 in x...
Item 56JT66
$13.52
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | BRADY |
| Height | 7 in |
| Product Type | For The Safety Of Our Customers Sign |
| Printed Language | English |
| Sign Background Color | White |
| Width | 10 in |
| Nominal Sign Size | 7 in x 10 in |
| Sign Material | Polyester |
| Mfr. Model # | 170176 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121718 |
Description
For The Safety Of Our Customers Sign, Sign Subject Matter Coronavirus Prevention, Height 7 in, Width 10 in, Sign Material Polyester, Header No Header, Legend For The Safety Of Our Customers And Employees If You Have Or Recently Had Fever, Cough, Or Shortness Of Breath Please Do Not Enter., Printed Language English