For The Safety Of Our Customers Sign: 10 in x 14 in Nominal Sign Size, Polystyrene, White, 10 in Ht
In Stock
$20.33
/each
Earn 20 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
BRADY For The Safety Of Our Customers Sign: 10 in x...
Item 56JT65
$20.33
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | BRADY |
| Printed Language | English |
| Sign Background Color | White |
| Nominal Sign Size | 10 in x 14 in |
| Height | 10 in |
| Product Type | For The Safety Of Our Customers Sign |
| Width | 14 in |
| Sign Material | Polystyrene |
| Mfr. Model # | 170175 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121718 |
Description
For The Safety Of Our Customers Sign, Sign Subject Matter Coronavirus Prevention, Height 10 in, Width 14 in, Sign Material Polystyrene, Header No Header, Legend For The Safety Of Our Customers And Employees If You Have Or Recently Had Fever, Cough, Or Shortness Of Breath Please Do Not Enter., Printed Language English