Prevent The Spread Of Coronavirus Sign: 10 in x 14 in Nominal Sign Size, 0.032 in Thick, Aluminum
In Stock
$30.75
/each
Earn 30 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
CONDOR Prevent The Spread Of Coronavirus Sign: 10 in...
Item 56JT57
$30.75
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | CONDOR |
| Printed Language | English |
| Product Type | Prevent The Spread Of Coronavirus Sign |
| Sign Background Color | White |
| Height | 10 in |
| Sign Mounting Style | With Mounting Holes |
| Sign Material | Aluminum |
| Retroreflective Grade | Not Retroreflective |
| Width | 14 in |
| Nominal Sign Size | 10 in x 14 in |
| Mfr. Model # | HWB716A1014 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121718 |
Description
Prevent The Spread Of Coronavirus Sign, Sign Subject Matter Coronavirus Prevention, Height 10 in, Width 14 in, Sign Material Aluminum, Sign Mounting Style With Mounting Holes, Header Prevent The Spread Of Coronavirus (COVID-19)