Prevent The Spread Of Coronavirus Sign: 10 in x 14 in Nominal Sign Size, 0.055 in Thick, Polystyrene
In Stock
$14.17
/each
Earn 14 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
CONDOR Prevent The Spread Of Coronavirus Sign: 10 in...
Item 56JT53
$14.17
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | CONDOR |
| Retroreflective Grade | Not Retroreflective |
| Sign Background Color | White |
| Width | 14 in |
| Nominal Sign Size | 10 in x 14 in |
| Sign Mounting Style | With Mounting Holes |
| Printed Language | English |
| Height | 10 in |
| Product Type | Prevent The Spread Of Coronavirus Sign |
| Sign Material | Polystyrene |
| Mfr. Model # | HWB716P1014 |
| Country of Origin | USA (subject to change) |
| UNSPSC | 55121718 |
Description
Prevent The Spread Of Coronavirus Sign, Sign Subject Matter Coronavirus Prevention, Height 10 in, Width 14 in, Sign Material Polystyrene, Sign Mounting Style With Mounting Holes, Header Prevent The Spread Of Coronavirus (COVID-19)