Information Center: Information Center, 30 in Overall Ht, 24 in Overall Wd, 4 1/2 in Overall Dp
In Stock
$241.25
/each
Earn 241 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
BRADY Information Center: Information Center, 30 in...
Item 3ZM62
$241.25
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | BRADY |
| Language | English |
| Number of Binders Included | 0 |
| Overall Depth | 4-1/2 in |
| Overall Height | 30 in |
| Overall Width | 24 in |
| Mfr. Model # | 2012 |
| Country of Origin | Mexico (subject to change) |
| UNSPSC | 55101520 |
Description
Information Center, Binder Holder Material Acrylic, Binder Material Not Applicable, Binder Ring Size Not Applicable, Included Hardware Not Applicable, Included Supplemental Materials Not Applicable, Language English, Mounting Hardware Included No, Mounting Style Wall-Mount, Number of Binder Holders Not Applicable, Number of Binders Included 0, Overall Depth 4 1/2 in, Overall Height 30 in, Overall Width 24 in