Motorized Remote Cellular Shade: Light Filtering, 72 in Ht, 34 1/2 in Wd, White
In Stock
$604.50
/each
Earn 604 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
KEYSTONE FABRICS Motorized Remote Cellular Shade: Light Filter...
Item 827ND2
$604.50
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | KEYSTONE FABRICS |
| Shade Material | Polyester |
| Shade Thickness | 3/8 mm |
| Fabric Weight | 35 g |
| Shade Color Family | White |
| Shade Height | 72 in |
| Light Reduction - Qualitiative | Light Filtering |
| Operation Mechanism | Motorized Remote |
| Shade Width | 34-1/2 in |
| Mfr. Model # | MR.345.72.G1L |
| Country of Origin | Malaysia (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
Motorized Remote Cellular Shades