Compact Vacuum: 32 cfm Vacuum Air Flow, 4.4 lb Wt, 89 dB Sound Level, HEPA
In Stock
$375.75
/each
Earn 375 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
MILWAUKEE Product 60RE83
Item 60RE83
$375.75
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | MILWAUKEE |
| Vacuum Air Flow | 32 cfm |
| Includes Battery | No |
| Standards | UL Listed |
| Voltage | 18V |
| Weight | 4.4 lb |
| Vacuum Filtration Type | HEPA |
| Sound Level | 89 dB |
| Mfr. Model # | 0940-20 |
| Country of Origin | Vietnam (subject to change) |
| UNSPSC | 47121602 |
Description
Compact Vacuum