M18 FUEL Vacuum w M18 XC5.0 Battery
In Stock
$621.00
/each
Earn 621 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
MILWAUKEE M18 FUEL Vacuum w M18 XC5.0 Battery
Item 373WH8
$621.00
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | MILWAUKEE |
| Peak Horsepower | 0 hp |
| Number of Motor Stages | 1 |
| Vacuum Power Source | Cordless |
| Tank Size | 1/4 gal |
| Vacuum Filtration Type | HEPA |
| Vacuum Pickup Type | Dry |
| Static Pressure | 80 in |
| Tank Material | Plastic |
| Vacuum Hose Dia. | 1-1/4 in |
| Voltage | 18V |
| Mfr. Model # | 0940-20 48-11-1850 |
| Country of Origin | Malaysia (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
Compact Vacuum