Hygenic Spacer: M10 Thrd Sz, 20 mm Thread Lg, M8, 50 mm Lg, 34 mm Dia, Stainless Steel
In Stock
$69.25
/each
Earn 69 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
JW WINCO Hygenic Spacer: M10 Thrd Sz, 20 mm Thread Lg,...
Item 809EE7
$69.25
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | JW WINCO |
| Overall Length | 50 mm |
| Material | Stainless Steel |
| System of Measurement | Metric |
| Body Thread Length | 20 mm |
| Thread Length | 20 mm |
| Shape | Round |
| Thread Size | M10 |
| Finish | Plain |
| Body Length | 50 mm |
| Outside Diameter | 34 mm |
| Mfr. Model # | 6226-34-50-A3-MT-H |
| Country of Origin | Germany (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
SPACER STAINLESS