Hygenic Spacer: M6 Thrd Sz, 12 mm Thread Lg, M5, 30 mm Lg, 22 mm Dia, Stainless Steel
In Stock
$49.05
/each
Earn 49 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
JW WINCO Hygenic Spacer: M6 Thrd Sz, 12 mm Thread Lg,...
Item 809EE3
$49.05
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | JW WINCO |
| Overall Length | 30 mm |
| Body Thread Length | 12 mm |
| Material | Stainless Steel |
| Shape | Round |
| Body Length | 30 mm |
| System of Measurement | Metric |
| Thread Length | 12 mm |
| Thread Size | M6 |
| Finish | Plain |
| Outside Diameter | 22 mm |
| Mfr. Model # | 6226-22-30-A3-MT-H |
| Country of Origin | Germany (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
SPACER STAINLESS