Hygenic Spacer: M10 Thrd Sz, 30 mm Thread Lg, M8, 30 mm Lg, 34 mm Dia, Stainless Steel
In Stock
$62.85
/each
Earn 62 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
JW WINCO Hygenic Spacer: M10 Thrd Sz, 30 mm Thread Lg,...
Item 809EC4
$62.85
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | JW WINCO |
| Shape | Round |
| Finish | Plain |
| Material | Stainless Steel |
| System of Measurement | Metric |
| Body Length | 30 mm |
| Body Thread Length | 30 mm |
| Overall Length | 30 mm |
| Thread Length | 30 mm |
| Thread Size | M10 |
| Outside Diameter | 34 mm |
| Mfr. Model # | 6226-34-30-A2-MT-E |
| Country of Origin | Germany (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
SPACER STAINLESS