Magnetic Utility Nozzle: Plastic, For 2 1/2 in_1 1/4 in_1 7/8 in Hose Dia, 8 in Lg, Std
In Stock
$46.85
/each
Earn 46 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
MILWAUKEE Magnetic Utility Nozzle: Plastic, For 2 1/2 i...
Item 807AL1
$46.85
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | MILWAUKEE |
| Depth | 6-1/2 in |
| For Hose Diameter | 1-7/8 in, 1-1/4 in, 2-1/2 in |
| Width | 6 in |
| Material | Plastic |
| Length | 8 in |
| ESD Rating | Not Rated |
| For Vacuum Type | Shop Vacuum |
| Diameter | 1-1/4 in, 2-1/2 in, 1-7/8 in |
| Mfr. Model # | 49-90-2032 |
| Country of Origin | China (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
Magnetic Utility Nozzle