Long Reach Flex Hose Set: Plastic, For 2 1/2 in_1 1/4 in_1 7/8 in Hose Dia, 24 5/8 in Lg
In Stock
$56.85
/each
Earn 56 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
MILWAUKEE Long Reach Flex Hose Set: Plastic, For 2 1/2...
Item 807AK8
$56.85
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | MILWAUKEE |
| Diameter | 1-1/4 in, 2-1/2 in, 1-7/8 in |
| For Vacuum Type | Shop Vacuum |
| Width | 2-1/2 in |
| Length | 24-5/8 in |
| Depth | 9-1/4 in |
| ESD Rating | Not Rated |
| For Hose Diameter | 1-7/8 in, 1-1/4 in, 2-1/2 in |
| Material | Plastic |
| Mfr. Model # | 49-90-2037 |
| Country of Origin | Thailand (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
Micro Hose Set