M12 Inflator Kit + M12 Flood Light
In Stock
$443.50
/each
Earn 443 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
MILWAUKEE M12 Inflator Kit + M12 Flood Light
Item 391MH3
$443.50
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | MILWAUKEE |
| Includes Battery | Battery Included |
| Battery Platform | M12(TM) |
| Maximum Air Pressure | 120 psi |
| Hose Length | 26 in |
| Minimum Air Pressure | 0 psi |
| Power Source | Cordless |
| Tool Series | M12(TM) |
| Voltage | 12V DC |
| Mfr. Model # | 2475-21XC 2367-20 |
| Country of Origin | China (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
Inflator Kit, Power Source Cordless, Battery Platform M12(TM), Voltage 12V DC, Cordless Tool Kit Contents (1) Battery, (1) Charger, (2) Bare Tools, Battery Capacity 4.0 Ah, Number of Batteries Included 1, Maximum Air Pressure 120 psi, Minimum Air Pressure 0 psi, Hose Length 26 in, Battery Included / Bare Tool Battery Included