M12 FUEL 1.6 Gallon Vacuum, 3-in-1 Tool
In Stock
$253.25
/each
Earn 253 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
MILWAUKEE M12 FUEL 1.6 Gallon Vacuum, 3-in-1 Tool
Item 387HH9
$253.25
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | MILWAUKEE |
| Product Series | M12(TM) |
| Tank Size | 2 gal |
| Static Pressure | 42 in |
| Vacuum Pickup Type | Wet/Dry |
| Number of Motor Stages | 1 |
| Vacuum Hose Dia. | 1 in |
| Voltage | 12V |
| Vacuum Air Flow | 45 cfm |
| Filter Included | HEPA |
| Mfr. Model # | 0960-20 49-90-2023 |
| Country of Origin | China (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
M12 FUEL 1.6 Gallon Vacuum, 3-in-1 Tool