M18 2.5 Gallon Wet/Dry Vac + Attachment
In Stock
$352.50
/each
Earn 352 points with this purchase
Request quantity discount pricing
Compliance & Restrictions
Hazardous Material
Contains hazardous waste materials
You're Viewing
MILWAUKEE M18 2.5 Gallon Wet/Dry Vac + Attachment
Item 385XK9
$352.50
Customers Also Viewed
No related products found.
Product Details
| Brand | MILWAUKEE |
| Static Pressure | 47 in |
| Voltage | 18V |
| Vacuum Pickup Type | Wet/Dry |
| Tank Size | 3 gal |
| Product Series | M18(TM) |
| Includes Battery | No |
| Number of Motor Stages | 1 |
| Hose Length | 6 ft |
| Vacuum Collection Type | Bagless |
| Vacuum Hose Dia. | 1 in |
| Filter Included | HEPA |
| Mfr. Model # | 0970-20 49-90-2023 |
| Country of Origin | China (subject to change) |
| UNSPSC | 0 |
Description
M18 2.5 Gallon Wet/Dry Vac + Attachment